Podkolanówki i skarpety gładkie

Asortyment sklepu internetowego Consay to również podkolanówki i skarpetki damskiego różnej grubości splotu, zarówno kryjące, jak i z przezroczyste. Te stylowe dodatki stanowić będą nieodzowną część garderoby każdej Pani. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi propozycjami firmy Consay – producenta wyrobów pończoszniczych.

Skarpetki rajstopowe – nieodzowne do spodni

Z tym dodatkiem wiele z Pań w różnym wieku nie rozstaje się niezależnie od pory roku czy okazji. Niejedna z nas ma również w torebce zapasową parę rajstop lub skarpetek rajstopowych „na wszelki wypadek”. W przypadku nieprzewidzianej sytuacji można wówczas szybko zamienić uszkodzoną parę na nową. Nie każda kobieta lubi nosić skarpetki bawełniane – i dla tych z Pań skarpetki i podkolanówki rajstopowe będą doskonałym rozwiązaniem.

Różna długość skarpet i kolorów do wyboru

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że nasze Klientki mają różne upodobania w zakresie długości i koloru skarpet i podkolanówek, dlatego przygotowaliśmy dla Pań różne propozycje najwyższej jakości artykułów pończoszniczych. Najczęściej chyba wybieranym produktem z tej kategorii są klasyczne damskie skarpetki rajstopowe w kolorze beżowym. Ale równie gorąco zachęcamy do obejrzenia naszych podkolanówek w kolorze papirusu czy grafitu z elastanem o jedwabistym połysku oraz kryjących podkolanówek z mikrofibry w intrygującym kolorze cafe.

Comfort 15 den

Przezroczyste podkolanówki z elastanem o jedwabistym połysku, bezuciskowy ściągacz, 2 pary.
comfort-b.nap
comfort-b.nap
comfort-b.nap
Cena
Cena podstawowa brutto: 5,24 zł
Cena sprzedaży brutto: 5,24 zł
Cena sprzedaży netto: 4,26 zł
Kwota podatku: 0,98 zł
Kolor

Rozmiar

Szczegóły produktu

Przezroczyste podkolanówki z elastanem o jedwabistym połysku, bezuciskowy ściągacz, 2 pary.

Skład surowcowy: 88% Poliamid, 12% Elastan