Rajstopy półprzezroczyste i kryjące

Zapraszamy wszystkie Panie do zapoznania się z naszą ofertą eleganckich półprzezroczystych i kryjących rajstop od producenta. W naszym sklepie internetowym dostępne są m.in. modele kryjących rajstop damskich z mikrofibry, ekskluzywne miękkie rajstopy wykonane w technologii 3D oraz kryjące i półprzezroczyste legginsy. Tych produktów nie może zabraknąć w żadnej kobiecej garderobie!

Grubość ma tu znaczenie

Każda kobieta wie, że w przypadku rajstop nie tylko ich estetyka ma znaczenie, ale również grubość. W naszym sklepie internetowym oferujemy doskonałe rajstopy damskie o grubości 20-60 den (skrót ten oznacza gęstość splotu włókien). Cienkie rajstopy świetnie sprawdzą się w cieplejsze dni, te grubsze, kryjące można nosić nawet zimą. Warto też dopasować rodzaj i grubość rajstop do okazji. Gładkie, kryjące rajstopy będą dobrze wyglądać ze strojem biurowym, a te bardziej fantazyjne czy przezroczyste – z ubiorem mniej formalnym. Fantastyczną propozycją dla elegantek mogą być też eleganckie żakardowe rajstopy i legginsy.

Odcień odcieniowi nierówny

W przypadku rajstop damskich i dziewczęcych ważny jest również ich kolor. Różnice między poszczególnymi propozycjami rajstop mogą wydawać się subtelne, ale po ich założeniu i zestawieniu z resztą stroju mogą okazać sie wyraźne. Na pewno zawsze bezpiecznym wyborem są rajstopy jasne, półprzezroczyste. Rajstopy czarne trzeba już dobierać nieco uważniej, bo nie mogą nie pasować do wszystkich stylizacji. Warto przed dokonaniem zakupu w sklepie stacjonarnym czy internetowym zastanowić się, do jakiej spódnicy czy sukienki i na jakie okazje będą noszone dane rajstopy. Propozycji od producentów wyrobów pończoszniczych jest tak wiele, że z pewnością każda z Pań znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Frantic 20 den

Email
Półprzezroczyste, matowe rajstopy z mikrowłókien, bez wydzielonej części majteczkowej, bawełniany klin, płaski szew.
frantic-b-nap
frantic-b-nap
frantic-b-nap
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 6,65 zł
Cena sprzedaży netto: 5,41 zł
Kwota podatku: 1,24 zł
Kolor

Rozmiar

Szczegóły produktu

Półprzezroczyste, matowe rajstopy z mikrowłókien, bez wydzielonej części majteczkowej, bawełniany klin, płaski szew.

Skład surowcowy: 86% Poliamid, 12% Elastan, 2% Bawełna

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.