Pończochy i kabaretki

Jeśli potrzebują Panie eleganckich pończoch samonośnych lub delikatnych pończoch do paska – znajdziecie je w tej części naszego sklepu internetowego. Eleganckie wzory z koronki i siateczki przyprawią o szybsze bicie serca każdą koneserkę ekskluzywnej bielizny. Warto uzupełnić swoją garderobę o te pozycje prosto od cenionego producenta.

Szyk i klasa

Choć co sezon zmieniają sie trendy w modzie, pewne elementy stroju pozostają uniwersalne. Jednym z nich są kabaretki i pończochy samonośne. Stanowią one zawsze niezawodny sposób na to, by poczuć się zmysłowo i seksownie. Dawniej pończochy wymagały noszenia podwiązek, które utrzymywały je na nodze. Dziś nowoczesne, samonośne materiały zapewniają komfort noszenia oraz idealne dopasowanie do nóg. Projektując i produkując nasze pończochy kabaretki bierzemy pod uwagę wygodę Pań oraz aktualne trendy w modzie. Piękne, wpadające w oko i pobudzające wyobraźnię wzory naszych produktów to prawdziwa gratka dla koneserek niebanalnych stylizacji na co dzień i od święta.

A może pończochy z koronką?

Ciekawą propozycją dla Pań poszukujących niebanalnych rozwiązań mogą być modele pończoch z koronką, która nada im szczególnie efektywny wygląd. Warto też podkreślić, że kabaretki i pończochy dostępne są w różnych kolorach, nie tylko w klasycznej czerni. Bardzo niewinnie i dziewczęco prezentują się pończochy w kolorze białym – a dodatek koronki czyni z nich artykuł naprawdę artykuł godny pożądania, który warto mieć w swojej garderobie.

Mist 11 den

Delikatne, cienkie pończochy samonośne z elegancką koronką wykończoną falbanką.
mist
mist
mist
Cena
Cena podstawowa brutto: 13,01 zł
Cena sprzedaży brutto: 13,01 zł
Cena sprzedaży netto: 10,58 zł
Kwota podatku: 2,43 zł
Kolor

Rozmiar

Szczegóły produktu

Delikatne, cienkie pończochy samonośne z elegancką koronką wykończoną falbanką.

Skład surowcowe: 87% Poliamid, 13% Elastan