Rajstopy siateczkowe i lureksy

Polecamy uwadze wszystkich Pań eleganckie damskie rajstopy siateczkowe z delikatnymi oczkami. W naszym sklepie internetowym do wyboru są różne rozmiary i kolory rajstop, m.in. jasny i średni beż, grafit oraz czerń. W ofercie znajdują się również siateczkowe pończochy damskie od producenta.

Pomysł na specjalne okazje

Przezroczyste rajstopy siateczkowe z czarnej siateczki to doskonały wybór na wieczorne wyjście z przyjaciółkami czy z drugą połówką. O ile do pracy raczej polecamy rajstopy gładkie, kryjące, to na takie mniej formalne okazje rajstopy siateczkowe będą idealne. Gwarantujemy, że każda z Pań będzie czuć się w nich i wyglądać bardzo kobieco i seksownie. Zmysłowe rajstopy w siateczkę będą świetnie wyglądać ze spódniczką mini i szpilkami. Pasować do nich będą też wieczorowe sukienki w kolorze czerwonym bądź czarnym. Nie najgorszym rozwiązaniem, choć zdecydowanie bardziej skromnym, będą balerinki.

Eksperymentuj z kolorami

Poza kolorem czarnym oferujemy również siateczkowe rajstopy w innych kolorach: m.in. beżowym, grafitowym, mocca. I choć czerń jest zawsze bezpiecznym kolorem, czasem warto postawić na inne opcje. Dostępne są również rajstopy o różnej gęstości siateczki, dzięki czemu Panie mogą wybrać, czy chcą, by nogi były bardziej czy mniej zakryte. Mamy nadzieję, że znajdą Panie w naszym sklepie internetowym rajstopy siateczkowe najbardziej odpowiadające Waszym potrzebom.

Star Melody

Produkt czasowo niedostępny.
star-melody
star-melody
star-melody
Kolor

Produkt niedostępny