Sklep internetowy Consay on-line należący do P.P.H.U. Consay Sp. J. z siedzibą w Białej przy ul. Piaskowa 12 umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 

 1. Oferta sklepu dostępna jest na terenie całej Polski

 2. Wszystkie podane ceny, są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Koszty przesyłki nie są doliczone do cen.

 3. Wszystkie towary są fabrycznie nowe, wolne od wad i objęte gwarancją producenta.

 4. Warunkiem złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i zalogowanie się pod adresem www.consay.com.pl;
  UWAGA: Zakupu mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

 5. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e.mailem informację o jego przyjęciu.

 6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17:00, rozpatrywane będą w dniu następnym, a przesłane w dni wolne i święta - w pierwszym dniu roboczym.

 7. www.consay.com.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, zmiany cen bądź przedstawionych tu warunków sprzedaży.

 8. W przypadku braku towaru w magazynie, braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen ZAMAWIAJĄCY natychmiast jest informowany o tym fakcie i związanym z nim ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia (ew. rezygnacja, wybór innej pozycji).

 9. Minimalna kwota zamówienia wynosi 15 PLN

 

KOSZTY PRZESYŁKI

Koszt przesyłki w zależności od sposobu zapłaty przy zamówieniu do 120,00 PLN:

- Przelewem na konto przed wysłaniem towaru (przesyłka polecona):

11,00 PLN

- Płatność za zaliczeniem pocztowym (przesyłka polecona)

16,50 PLN

- Przesyłka kurierska (GLS) – 16,50 PLN (tylko przy płatności przelewem)

- Płatność gotówką przy odbiorze w firmie.

 

Przy zamówieniach powyżej 120,00 PLN, transport na koszt firmy.

Sklep Consay on-line nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe terminu dostarczenia przesyłki.

 

WARUNKI REKLAMACJI

 1. Wszystkie towary dostępne w sklepie są wolne od wad i objęte gwarancją producenta.

 2. Aby zwrot mógł zostać zaakceptowany konieczne jest spełnienie poniższych warunków:
  - produkty nie były używane i nie są uszkodzone
  - produkt odsyłany jest w oryginalnym opakowaniu producenta wraz z potwierdzeniem zakupu
  - sklep zostanie wcześniej poinformowany e-mailowo o zamiarze zwrotu/wymiany zakupionego towaru

 3. Nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru uszkodzonego przez kupującego

 4. Reklamacje i zwroty są rozpatrywane przez producentów i/lub rzeczoznawcę

 5. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub będzie on niezgodny z opisem, powinien skontaktować się drogą elektroniczną ze sklepem, a następnie odesłać uszkodzony towar na podany adres

 6. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

   

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Zamawiający ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

 2. Zamawiający informuje Sprzedającego o odstąpieniu od umowy drogą meilową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 3. Towar jest odsyłany do Sprzedawcy na koszt Zamawiającego.

 4. Zwrot dotyczy wyłącznie produktu pełnowartościowego, nieużywanego, oryginalnie zapakowanego, w przypadku odesłania towaru uszkodzonego, zamawiający traci prawo do odstąpienia od umowy.

 5. Zwrot należności za zwrócony towar nastąpi po przyjęciu towaru do magazynu, sprawdzeniu jego jakości. Należność zostanie przesłana na podane przez Zamawiającego konto lub przekazem pocztowym pod wskazany adres.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 2. Wszystkie zdjęcia oferowanych produktów są własnością ich producenta i zostały wykorzystane w celu identyfikacji produktu.

 3. Sklep nie przetwarza danych osobowych bez zgody klienta.

 4. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom bądź innym podmiotom, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz do żądania ich likwidacji

 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271).